Apathetic
http://apathetic.anatolianrock.com
Apthetic
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 İleri>>
Cevapla
PuppetMurder

Sözlerine sonuna kadar katılıyorum gerçekten demo için acele etmemek gerekiyor.Fakatben bu işi yapmamaız için yeterince mazeretimiz olduguna inanıyorum.Birincisi bizi üniversite bir araya getirdi ve eger olumlu sonuclar almazsak yaptıgımız işten bu grup üniversite sonrasına tarihe karışır.İkincisi emek verilmiş ve rafta bekleyen 5 tane parçamız var ve her grubun kendi parçaları için dedigi gibi gayet hoş.Şimdi konserlerde tamam bu parçaları çalıyosun insanlar dinliyo ama parçayı tekrar dinleyip eleştirel yaklaşmaları için ikinci bir  şansları olmuyor.Sadece o konserlik aaa iyiymiş yada fena degilmiş veya ne bu böyle yaaa falan diye yorum yapıyorlar.
Hani amacımız sadece dinleyici kitlesine ulaşabilmek.Biliyosun ki Artık tarzlar belirginleşti ve orjinal eserler ortaya çıkarmak zorlaştı bu yüzden hani yapılan şeylerin tekrarı gibi oluyo yaptıgımız ve bu yüzden bangır bangır piyasaya girmek endişesinde degiliz.Bunu tabiiki zaman gösterecek.
Eskişehir metal müzik adına çok fazla yeniligin gelişmedigi bir yer.Black metal adına Black Omen,Episode-13 zaten kalitelerini göstermiş elemanlar onalrı herzaman saygıyla karşılıyorum.Öünkü piyasada ayakta kalmak zor eskişehirde.Çünkü kitle az ve buda bi zaman sonra acaba yanlıs bir şeymi yapıyoruz deyip müzigi bırakmaya kadar uzuyor.O yüzden sadece eskişehiri baz almamak gerekiyor.

Çok fazla lafı uzattım kusura bakma kafam güzel o yüzden allah ne verdiyse içimi boşalttım.Gerçekten forumlara yazan elemanlar gözümde çok yüceler.Tekrar tekrar duyarlılıgın,ilgin alakan için çok teşekkür ederim...

Apathetic-gitar-ILKER
Bu mesajın yazıldığı tarih : 12 Temmuz 2006 10:44 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
kataklyst

eskişehirde deat-thrash gibi tarzlarla ilgilenen gruplar olduğunu görmek güzel inşallah iyi bişeyler yaparsınız bizde konserinize gelip kafa sallarız ama bunun için baya çalışmanız gerekiyor bence. hatta demo için de acele etmeyin derim.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 11 Temmuz 2006 9:19 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
PuppetMurder

Sevgili NEBBAS umarım iyi dileklerin kısa vadede gerçekleşir.bizde emeklerimizin karşılığını alırız.Biliyorsun ki dönemimizde hızla artan bir alternatifleşme süreci var insanlar artık eskisine nazaran daha saydam ve daha asiler buda dinledikleri müziklere yansıyınca müzik biraz daha extremlik kazanıyor.Bu yüzden dileklerinin gerçekleşme oranı epey yüksek.Fakat zamanı tabiiki var.
Müzik destek görmeden kendini bir yere getiremez buda sizlerin begenisi ile olacak tabiiki...

Eskişehir’de gerçekten metal müzik adına sevindirici gelişmeler oluyor.Yani sevimli bir rekabet ,profesyolleşmeyini  beraberinde getiriyor.
umarım özveri gösteren herkes başarıyı yakalar.

Herşey için teşekkürler
Apathetic-Gitar-Ilker

(PuppetMurder tarafından 26 Haziran 2006 9:22 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 26 Haziran 2006 9:18 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
NEBBAS

demonuzu dinledim süper olmuş.eskişehrde metal müzik bitmesin!!!
Bu mesajın yazıldığı tarih : 26 Haziran 2006 4:38 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
fan_placebo

güseldi fakat daa iisi de olabilirdi..grup elemanlarına basarılar dielrm..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 20 Haziran 2006 5:03 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Scarecrow_X

dinlediğim tek şarkıya göre yorum yapayım baya sağlam bi grup;) umarım herşey istedikleri gibi olur!!!
Bu mesajın yazıldığı tarih : 2 Haziran 2006 8:28 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
PuppetMurder

Arkadaslar gerçekten teşekkür ederiz yorumlarınız için.Grup yaptıgınız yorumlar dogrultusunda gidişatına yön vermektedir.En kısa zamanda yeni demolarımızıda ekleyecegiz.İnşallah Yazın sonuna dogru demomuz çıkıyor tüm çalışmalar başladı.Desteginiz için ayrıca tekrar teşekkür ederiiz.

APATHETIC-gitar-İlker
Bu mesajın yazıldığı tarih : 25 Mayıs 2006 10:08 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
uckp

demonuz güzel olmuş başarılar
Bu mesajın yazıldığı tarih : 22 Mayıs 2006 1:43 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Mamsirati

Bassci arkadaşın önünde uzun ve  başarılı bi müzik hayatı görüyorum =) Joker adamdir ister davula gecsin ister gitara...Seside iyidir..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 16 Mayıs 2006 6:18 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
PuppetMurder

Ana sayfada bu konu ile ilgili açıklma yapılmıstır.Apathetic grubu müzik hayatına kaldıgı yerden devam etmektedir.Grubun dagılması diye birşey sözkonusu bile degildir.Yolumuza devam ediyoruz...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 16 Mayıs 2006 8:43 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 İleri>>